• Taze
Yeni box 1 yıl garanti J4859B 1.25G 1310nm 10 km SFP LC Gerekir daha fazla açıları fotoğraflar, lütfen bana ulaşın

Yeni box 1 yıl garanti J4859B 1.25G 1310nm 10 km SFP LC Gerekir daha fazla açıları fotoğraflar, lütfen bana ulaşın

Rating 
₺ 12.60
₺ 14.00
-10 %

Ürünün miktarı
Varlıkta

No.1 1 : YaklaşıkÖdeme Bilgileri
Biz Emanet hizmeti kabul. No 2 : Yaklaşık Gümrük Vergisi ve Taşıma Ücreti :
Tüm müşterilerin siparişleri için, biz teslim ücreti, hatta 1 pcs bölüm.Zaman parçaları yerel geleneklere geldiğinde, gümrük vergisi tahsil olsaydı, biz herhangi bir gümrük veya ithalat vergileri sorumlu değildir.   No 3 : Abount Nakliye Bilgileri :
Biz içinde öğeleri gemi olacak ödeme temizlendikten sonra 1-5 iş günü.Uluslararası Airmail kullanarak standart nakliye, çin öğeler gemi ve sürer 7-14 iş günü (2-3 hafta) en alanlar için almak için.Eğer içinde öğe almazsanız 30 iş günü (5 hafta), davayı araştırmak için lütfen bize ulaşın. (brezilya. Italya. 5 ~ 8 hafta)
No 4 : Geri Bildirimler hakkında :
Biz her işlem için 5 yıldız değerlendirme elde etmek amacı. Herhangi bir olumsuz geri bildirimler bırakmak aceleci etmeyiniz!!!. eğer herhangi bir sorunları var, lütfen BIZE ULAŞıN negatif geribildirim ayrılmadan önce, biz 24 saat içinde cevap verecektir.

Ürün verisi

kanal:
1
kullanım:
bilgisayar
paket:
Evet
Model Numarası:
J4859B
Kablosuz Iletişim:
Tel Kontrolü
Marka Adı:
IAIC
frekans:
ROSH

Ürün kategorisi