• Taze
4 K x 2 K HDMI Fiber Optik Alıcı-verici Üzerinde

4 K x 2 K HDMI Fiber Optik Alıcı-verici Üzerinde

Rating 
₺ 268.00

Ürünün miktarı
Varlıkta

modeli : LNK-106 M  genel bakış4 K HDMI optik alıcı-verici içine alınır HDMI optik modülleri desteklemek için tasarlanmış iletim bir anda çoklu fiber optik üzerinden sıkıştırılmamış kayıpsız HDMI 1.4a sinyal 850nm, 300 m mesafeleri kadar, 4 K x 2 K çözünürlükte. 4 K HDMIOPTIK ALıCı-VERICI-T için bir HDMI sinyaline dönüştürür bir tek 10 Gb/s seri iletim için veri akışı üzerinde iki optik lifler. 4 K HDMI OPTIK ALıCı-VERICI-R için bir HDMI sinyaline seri veri geri dönüştürür. The başına alıcı-vericiler Ro HS uyumlu ve kurşunsuz gereksinimleri Avrupa ve Çin. bu ürün büyük-ekran ekran için ideal, konferans sistemleri ve ev eğlence ve böylece. cihaz anti-girişim yeteneği vardır, sinyal istikrarı sağlamak için.özellikler HDMI 1.4a Desteği HDCP Desteği DDC HPD MSK Sinyal Desteğikadar 300 m Iletim Mesafesi kadar destekler 10.3 Gbps ile OM3 Multimode Fiber4 Kx2 Kx30 Çözünürlük kadar Tüm Modları desteklerstandart HDMI Konektörüentegre USB Konektörü için Güççift Güç Kaynağı (HDMI 5 V ve USB)sıcak-Takılabilir EMI/RFI Dayanıklı850nm VCSEL ve PIN Fotodetektör2-Wire Arayüzütipik Güç Tüketimi 1420 m W(kaynak), 1220 m W (Lavabo)çalışma Vaka Sıcaklığı : 0 ~ 70 ° Cteknik Endeksleriparametreözelliklerveri Hızı Başına Lane10 GHz Gbpsgüç Tüketimi1420 m W TX Yan1220 m W RX Yangüç Kaynağı Gerilimi5 V +/-5%çözünürlükkadar 4 K/2 Kyenileme Hızıkadar 120 Hzderinlik48-bit kadardestek 3 Devetdestek HDCPevetdalgaboyu850 Bit Hata Oranı Performansı1.00 E-12lazer Çıkış Gücüsınıf 1 TR 60825-1 2007 EN 60825-2 A2 2010boyutlar (L x W x H)  elektrik Arayüzü19 Pins HDMI A Tipi Bağlantı Noktası4 Pins USB Standart Birçekme Kuvveti111 N      şirket bilgisi  2001 yılında kurulan & Shenzhen merkezli, E-link Çin Technology co, ltd (E-link) önde gelen video ve fiber ürün üreticisi. dahil bizim ana ürünleri aktif ekipmanlarıfiber medya dönüştürücüler, CCTV fiber dönüştürücüler, telefon Fiber Mux, SFP vericiler, vb gibi Ve ayrıca biz fiber optik pasif bileşenler tedarik fiber yama kablosu, pigtail, adaptörler & zayıflatıcılar.

Ürün verisi

Marka Adı:
cne-lnk
Model Numarası:
LNK-106M

Ürün kategorisi